Som takmer 2 roky vo vzťahu, z ktorého by som rád odišiel len je to zložitejšie a ja sa toho extrémne bojím. Keď vzťah začal tak neustále som bol nula oproti ex. Trvalo to takmer 4 mesiace, keď som bol ten najhorší ja. Najhoršie v tom čase boli veci, ktoré by som sám neurobil len tak sám od seba a vďaka tomu som sa zadĺžil a hneď potom utiekol za ex a ja som bol práve v tom čase s ním na hoteli, ktorý sa mal platiť a mňa tam nechal a ja skončil potom na ulici keď som vtedy nemal ani ň pretože zarobené som hneď vzal ako zálohu a dal jemu a odišiel… ma v tom čase zostali 300 a skončil som na ulici. Nejakú chvíľu trvalo kým som nejako vyriešil situáciu.

par

Odsťahoval som sa do iného mesta, kde tu náhodou býval aj on. Býval som v spolubývaní, kde po nejakej chvíli býval aj on a vďaka tomu vzťah bol späť. Po nejakom čase pri hádkach som sa už začal báť. Bol som ako dieťa dosť mlátený a bohužiaľ v týchto situáciách hneď vyklepaný av strachu aj keď je to často zbytočné len mám s tým problém od malička. Akonáhle dochádza k nejakému konfliktu či už len hádka bojím sa a keď na mňa niekto len natiahne tak už ani neviem čo robiť.

par

Nikdy som sa nepral pretože som za toho názoru, že bitkami nič nevyriešim. Len aby som to dopovedal …. Začal využívať v podstate moje slabiny – neviem ako to nazvať. Došlo už niekoľkými stretom, kedy som utekal z bytu a bol radšej vonku strachy. Často chcel po mne sex a ja som ho nechcel a bohužiaľ k mnohokrát k tomu došlo rovnako…. keď k tomu nedošlo bola hádka a šiel inde. Mnohým ľuďom posielal svoje nahé fotky aj predo mnou aj písal a keď som povedal, že toto nechcem, že ma to akurát ubližuje tak potom ma podviedol predo mnou. Nechcem tu vypisovať všetko a nechcem tu vypisovať čo sa stalo všetko a nechcem určite písať zle o náprotivku len je to teraz také, že neviem čo sa stane večer, ako príde z práce alebo za týždeň.