Posedenie na čerstvom vzduchu a kontakt s prírodou a okolím sú pre nás veľmi dôležité. V prípade, že nemáme možnosť vytvoriť si zátišie na spôsob terasy či zimnej záhrady, utekáme do prírody, no majitelia rodinných domov majú výhodu a môžu si tento priestor vytvoriť. Na to potrebujú niektorý z typov zastrešenia či pergol. LM-MONT je spoločnosť, ktorá sa venuje okrem iného aj konštruovaniu pergol z hliníkových profilov. Tvoria už od roku 2008 a dodnes pokračujú dynamickým tempom. Svoje produkty majú už na mnohých stavbách po celej Európe, systémy a konštrukcie zo skla a hliníka sa stali vyhľadávané kvôli svojim vlastnostiam ako je kvalita, moderný dizajn či dlhá životnosť produktov. Spolupracujú aj s architektmi, projektantmi či investormi, ktorí majú svoje predstavy o stavebných dielach.

Uzatvorením balkóna vznikne zimná záhrada

Spoločnosť dodáva produkty na komerčné, ale aj súkromné stavby, vyrábajú konštrukcie na mieru, v nich zohľadňujú požiadavky investorov na typ, dizajn, prevedenie či úpravu povrchov v súlade so stavebným dielom, ktoré tvoria. Zameriavajú sa aj na detaily, pretože tie tvoria celok a sú základom pre kvalitnú konečnú verziu stavebného diela. Pre súkromných investorov sú zaujímavé konštrukcie, ktoré pomôžu vylepšiť ich bývanie alebo vytvoria oddychový priestor, napríklad terasy, pergoly či zimné záhrady.

Prestrešenia majú svoje opodstatnenie

Luxusnejšie prevedenie konštrukcie pregoly, ktorá sa dá využiť aj ako zimná záhrada, ak sa zasklí bezpečnostným sklom, je hliníková pergola ESCAPE GLASS lmmont.sk. Má viacero benefitov, ktoré oslovia aj náročných zákazníkov, medzi nimi je to skutočnosť, je v nej je zabudovaný odvod dažďovej vody. Posuvné zasklené steny vytvoria spomínaný komfort pri zriadení zimnej záhrady. Rozmery sú realizovateľné podľa požiadaviek stavebníka, takisto aj povrchová úprava konštrukcie či sklenených častí pergoly. Bezpečnostné sklo a kvalitný materiál, teda hliník, to je spojenie, ktoré je spoľahlivé a vydrží dlhé roky, používaním sa neopotrebuje a bude vždy nadčasovým prvkom každej stavby.