Pri hľadaní nehnuteľnosti ste už pravdepodobne narazili na možnosť mobilného domu. V USA nie sú mobilné domy žiadnou novinkou. Práve odtiaľ prišiel trend rýchlych montovaných mobilných domov, ktoré môžete mať na svojom pozemku v rekordne krátkom čase a za oveľa nižšie financie, ako v prípade, že by ste svoju nehnuteľnosť stavali svojpomocne alebo pomocou firmy. Mobilný dom je možnosť nehnuteľnosti, ktorú môžete mať už aj na Slovensku. Najčastejšie sa mobilné domy na našom území vyskytujú v podobe rekreačnej chaty alebo víkendovej nehnuteľnosti. Vďaka plnému zariadeniu a takisto prítomnosti toalety a kúpeľne je mobilný dom vhodný aj na víkendové prespávanie či krátkodobý pobyt.

chata

Mobilné domy však môžu byť aj otázku celoročného bývania. V prípade, že túžite vlastniť mobilný dom aj na bývanie, po konzultácií s odborníkmi a malými úpravami technológií mobilného domu je možné takýto typ nehnuteľnosti použiť aj ako plnohodnotný dom. Posledné roky je však mobilný dom skvelou možnosťou aj na podnikateľské účely. Ak vlastníte vhodný pozemok, mobilný dom je najlacnejšou alternatívou, kde môžete zriadiť svoje podnikateľské účely.

montovaný dom

Či už podnikanie vo forme kancelárie alebo založenie živnosti, prevádzky v podobe kaderníctva či iného salónu, nemusíte platiť vysoké prenájmy, ale svoj podnik môžete mať priamo na svojom pozemku. Prečo sú mobilné domy také obľúbené? V prvom rade je to oveľa nižšia cena ako v prípade, že si dom dáte postaviť firme. Spoločnosť euro-mobilnedomy.sk vám ponúka katalógový zoznam moderných mobilných domov, ktoré môže mať doma každý. Stačí si vybrať typ a veľkosť mobilného domu, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám a kontaktovať spoločnosť euro-mobilnedomy.sk. V pomerne krátkom čase, už za niekoľko týždňov bude mobilný dom privezený priamo na váš pozemok vhodný na jeho obývanie.