O tantre som sa vlastne dozvedela úplne náhodou a vôbec som nevedela, že niečo také úžasné ako Tantra existuje. Spočiatku som tomu vôbec neverila, mala som celkom dosť pochybností, ale to poznáte. Keď sa vrháte do niečoho nového, nikdy tomu neveríte. Ale dôležité je to skúsiť, pretože nikdy neviete, či vám to bude sedieť alebo nie. No a takto to funguje v živote úplne so všetkým a určite ste už niekedy v živote zažili situáciu, že ste chceli niečo skúsiť a nakoniec to bolo úžasné a vy ste si hovorili, ako ste to už predtým neskúsili. A to je práve ten strach v nás. Bojíme sa skúsiť niečo nové a vyjsť zo svojej komfortnej zóny. No ale prečo vlastne?

s

Pre to, že sme zvyknutí úplne na niečo iné a že to, čo už poznáme, vieme aké to je. Ale to čo sme ešte nespoznali, s tým vlastne nemáme žiadne skúsenosti. A práve preto je dôležité nebáť sa skúšať nové veci. Prinesie vám to skúsenosti, zážitky a tak ďalej. Uvidíte sami. Každopádne teraz sa bavíme o tantre a Tantra je niečo, čo by mal každý aspoň raz skúsiť a potom si na tantre môže urobiť obrázok sám. Pretože Tantra je niečo, čo vám môže celkom dosť vnútorne pomôcť. Je to totiž o vzrušení. Tantra vám dá nielen príjemnú masáž, po ktorej si nádherne oddýchnete, ale tiež budete vzrušení.

s

Na Tantra masáže chodia aj Muži. A predstavte si, že za príplatok sa s Tantra masérkou môžete napríklad aj vysprchovať a zapojiť do intímnych hier. Neznie to náhodou dobre? Ja si myslím, že až veľa. V sprievode nádhernej muziky, so sviečkami….No komu by sa to nepáčilo? Snáď každému chlapovi. Preto ak chcete zažiť nevšedný zážitok, určite Tantra masáž využite. Bude sa vám to páčiť a uvidíte, že tantra masáž splní dobre svoj účinok. Pomôže vám objaviť, kde máte citlivé miesta na tele a tiež vás môže zbaviť rôznych bolestí (napríklad bolesti chrbta).