Predmety, ktoré darujete svojim blízkym či podriadeným nie sú iba obyčajné predmety, ale plnia funkciu reklamy v tom zmysle, že je na nich tlačené logo vašej spoločnosti s kontaktom na vás či na vašu firmu. Práve vďaka takejto potlači je šanca, že reklamné predmety, ktoré sa dostanú do domácnosti vašich zákazníkov a zamestnancov vám prinesú nových potencionálnych zákazníkov. Akoby však mali reklamné predmety vyzerať? Samozrejmosťou sú reklamné perá, USB kľúče, hrnčeky a poháre, elektronika či kozmetika. Buďte však originálnejší a ako reklamné predmety využitie textil.

reklamná šiltovka

Reklamný textil nájdete najčastejšie vo forme trička. Každý dobrý zamestnávateľ by mal mať veľké množstvo tričiek rôznych veľkostí pre seba aj svojich zamestnancov. Chodiaca reklama je najlepšia reklama. A verte, že najmä muži, v tričkách nerobia rozdiel a vytiahnú prvé, ktoré sa v skrini nachádza. Nikdy teda neviete, kto bude v tričku s kontaktom na vašu spoločnosť chodiť. Reklamné tričká sú aj skvelý nástroj na utuženie vzťahov na teambuildingu. Množstvo spoločností robí pre svojich zamestnancov teambuilding, na ktorých určite ocenia, ak budú mať rovnaké firemné tričká.

reklamné tielko

Ponuka reklamného textilu je však oveľa širšia. Dámy možno viac ocenia formu tielka a tak isto urobíte radosť aj šiltovkou. Ak vlastníte firmu, ktorá sa zaoberá manuálnou prácou a súčasťou je aj práca v exteriéri, vaši zamestnanci by určite mali byť vybavený firemnými bundami či mikinami. Takisto môžete zvoliť sezónne produkty vo forme šálov, šatiek či rukavíc. Naopak, ak sa vaša spoločnosť sústreďuje v kanceláriách, firemné košele sú pri prominentných spoločnostiach samozrejmosťou. Reklamný textil by mal byť súčasťou každej firmy, nech už sa zaoberá čímkoľvek. Vlastnou zbierkou firemného textilu tak zvýšite kvalitu vašich služieb a prilákate viac zákazníkov.