Hudba je božská. Na svete existuje toľko zaujímavých, lahodiacich, príjemných zvukov, ktoré potešia naše zmysly, povzbudia nás napríklad pri práci či iných činnostiach, dokážu nám spríjemniť voľný čas, zmeniť našu náladu, alebo aj celkové naše životné nastavenie. Hudba je výrazom transcendentálneho, nadzmyslového sveta. Hudba nám rozospieva srdce a dušu a roztancuje naše telo, pri hudbe dokážeme byť skutočne slobodní a cítiť, ako sa z nášho tela uvoľňuje energia. Hudba je čosi viac, má vyšší zmysel, ak nám sprostredkúva duchovný zážitok. Ak meditujete, poznáte ten nadpozemský zážitok, ale ak sa to ešte spojí a mantrami, je to čistá láska.

relax

Táto energia je taká silná, že pôsobí aj na fyzické telo, ktoré takto lieči a udržiava v harmónii s dušou. Prostredníctvom hudby objavíte liečebné účinky mantry, a takto sa stanete súčasťou veľkolepého univerza. Bežné dni vám ozvláštni naša relaxačná hudba. Využite naše mantry, ktoré sú bránou do vyššieho vedomia na dostupných nahrávkach.

  • Gauranga
  • Hare Haraya
  • Jaye Radha Madhava
  • Nama Om
  • Namaste Narashimgaya
  • Namo Maha Vadanaya

meditácia

Tieto princípy sú veľmi starobylé a potvrdzované stáročiami, ľudia ich už vtedy dokázali oceniť a prijať a sú potrebné aj pre nás, ľudí 21. storočia zahltenými rozličnými starosťami a stresom. Najdôležitejšie na relaxačnej hudbe sú ozdravujúce vibrácie, ktoré sú skvelé pre fungovanie nášho tela. Ak vás táto problematika zaujíma, navštívte našu stránku, ktorá je určená pre všetkých, ktorí inklinujú k meditačným technikám, joge, mantrám a sebapoznaniu. Nájdete tu aj starodávne védy a dôležité informácie k nim a vegetariánsky spôsob života, ktorý je v mnohom veľmi racionálny, zdravý a telu prospešný. Sme tu na to, aby sme vám na vašej ceste naviedli k duchovnejším princípom a dôležitým hodnotám.