Tantra masáže sú to najlepšie, čo si môžete dopriať! Bratislava Tantra ponúka nielen množstvo uvoľňujúcich typov masáží, z ktorých si zaručene vyberiete. Taktiež budete nadšení ich cenami a nádhernými mladými masérkami – Tantra Ladies, ktoré sú vyškolené tak, aby Vám dopriali čo najlepšie a najdokonalejšie potešenie svojimi precíznymi pohybmi. Klasická tantra masáž je masáž pre začiatočníkov, ľudí, ktorí nevedia, čo môžu očakávať, ľudí plachej povahy alebo skrátka pre niekoho, kto je v tantrickom salóne prvýkrát a chce vsadiť na istotu. Klasická tantrická masáž je jednosmerná.

krásna žena

Tantrická masáž s názvom Body je vhodná pre tých, ktorí už svoju ostýchavosť prekonali a prahnú po intenzívnejšom, intímnejšom a podmanivejšom zážitku. Taktiež sa jedná o jednosmerné odovzdávanie energie, avšak masérka využíva techniku telo na telo. Pokiaľ nechcete byť len pasívnym príjemcom blahodarnej energie, ale chcete aj nejakú odovzdať svojej krásnej masérke, zvoľte si Vzájomnú body tantrickú masáž. Secret dark je špecialitou tantrického salóna Bratislava Tantra. Jej celkové trvanie je štyridsaťpäť minút a informácie o nej získate priamo v tomto salóne.

masáž

Je to jediná masáž, o ktorej je na oficiálnej webovej stránke prezradené len veľmi málo. Pokiaľ ste skôr jemná duša a túžite po jemnej pozornosti a maznaní, rezervujte si Tantrickú masáž rain mutual. Senzuálna tantrická masáž je program zameraný na stimuláciu prostaty a lingamu, ktorý významne prispieva k orgazmu. Tantrická masáž Special rozhodne nie je pre nováčikov! Pri krásnej masérke sa poriadne zapotíte a zároveň si otestujete, aký vysoký je Váš stupeň sebaovládania sa. Magic Tantra je veľmi podmanivá masáž, ktorá sa nesie v znamení pomalého vyzliekania sa masérky. Stimuláciou tzv. joni, teda ženských intímnych partií, sa zaoberá Deluxe tantra.