Lingam masáž je starodávny indický typ masáže, ktorý je prospešný pre sexuálne zdravie mužov. Masáž pozostáva s jemných dotykov a masáže lingamu alebo penisu. Cieľom tejto masáže nie je dosiahnutie orgazmu, ide skôr o vytvorenie zážitku meditatívneho, sexuálneho, ale aj duchovného. V tomto článku vám vysvetlíme https://www.stormware.sk/pohoda/start/ čo je lingamová masáž a aké sú jej výhody.

ako sme spomínali, tantrická masáž nie je praktika, ktorá by bola čisto o sexe. Namiesto toho tantrická masážna terapia zahŕňa učenie sa, ako si vybudovať lepšiu sexuálnu energiu, aby ste zažili čistý pocit potešenia.

masirovanie muza

Lingam masáž je odvodená zo sanskrtského slova „penis“. Je to typ tantrickej masáže, ktorá zahŕňa masáž penisu a oblastí okolo neho. To znamená, že pri masáži sa masíruje: penis, semenníky a oblasť prostaty. Na konci masáže muž bude uspokojený nie len vďaka fyzickému potešeniu, ale aj tomu duchovnému.

Aké sú výhody masáže lingamu?

Podporujú liečbu celého tela. Napriek svojej sexuálnej povahe sú tantrické praktiky, ako je masáž lingamu, určené na podporu liečenia. Podľa budhistickej viery sa verí, že masáž môže dopomôcť mužovi vyliečiť sa z minulej traumy a zosúladiť sa so svojim duchovným a sexuálnym ja. Ak by sme to mali brať z toho fyzického hľadiska, tantrická masáž vám veľmi pomôže s migrénami, bolesti svalov a napomáha k prevencií rakoviny prostaty.

olej leje na muza

Zbavíte sa stresu v celom tele. Stimulácia pohlavných orgánov prospieva telu a mysli, zvyšuje libido a znižuje chronické ochorenie. Vyskúšajte a uvidíte, aký blahodárny účinok má masáž lingamu na organizmus. A rovnako je táto masáž dobrá na prenesenie sa do prítomnosti a užívanie si prítomného okamihu. O masáž lingamu môžete poprosiť svojho partnera, prípadne, ak chcete prežiť čo najlepší zážitok, môžete navštíviť tantrické masážne centrum Bratislavatantra.sk, ktoré tento typ masáže poskytuje.