Som doma mesiac po náročnej operácii. Partner si vzal neschopnosť kvôli neschode v práci a že si bude hľadať inú prácu. Sme teda momentálne obaja doma. On vstáva skoro okolo štvrtej a ide do obývačky hrať PlayStation a dať si kávu. Na to vyfajčí veľa cigariet. Ja vstanem a idem dole za ním. Prvá je smrad cigariet a to som sama fajčiar, ale nechcem vstávať do zahulenej domácnosti. Dáme si kávu. Teda na pol on pri tom hrá. Ja potom idem ustlať. Dnes som po ustlaní ho poprosila nech aspoň vysaje byt, on že to vraj urobí a že si zahrá keď nebudem doma. Odídem k lekárovi. Od neho k druhému. Vlitnu do Tesca nakúpim. Schaním mu rám na obzarek čo si objednal.

s

Prídem domov na poludnie rýchlo sa dám do varenia karfiolu a zemiakov. Medzitým urobím prach v celom byte (byt o veľkosti 110m). Obalíme karfiol. Vytriem celý byt vrátane vstupu. Slejem zemiaky osmažíme karfiol a budím ho na obed o 13. hod. Potom naložím umývačku. Upracem kuchyňu a umyem celú kúpeľňu. Na chvíľku si sadnem a zaspím. Za cca 15min mi prebudí jeho dupanie ako lieta po byte takže zase smrad. Pýtam sa čo sa deje a že fotí mamičke kvety. Tak sa pýtam či mamička chce odnože alebo čo. To mi neodpovie zoberieme si bundu cíga a ide na terasu volať s mamičkou. Čo mi nadvihlo tak som vstala urovnala gauč a išla si naliať pitie.

s

On prišiel tak mu hovorím čo sa ako deje. Odpoveď, že mi do jeho veci nič nie je. A ide volať môjmu technikovi čo rieši opravu mojej sušičky a zisťuje čo a ako. Tak mu hovorím, že keď ma nie je nič do jeho veci ani do insolovencie ( údajne od septembra je podaná na súd právnikom, ale pritom má furt zrážky zo mzdy a furt nakupuje kraviny), tak že si svoju sušičku vyriešim sama. Urobila som si ďalšie pitie a išla si sadnú s cieľom na terasu. Tak mi prišiel vysvetliť že nie je teplo aby som sedela vonku. Tak som odvetila že som zabudla, že mám byť ako krtko zavretá v byte. Prídem z terasy a on už zase hrá PlayStation.