Na dovolenku do Egypta som sa tešila. Nikdy som totiž nebola pri mori a toto malo byť prvýkrát. Bola som fakt nadšená a nikdy som sa snáď viac netešila. I stalo na dovolenke. vlastne to mala byť moja premiéra a mala som prvýkrát vidieť more. A tiež bola. A nielen cez to, že som videla prvýkrát more. Bola som po ťažkom rozchode. Bolo mi smutno a tak som potrebovala nejakú vzpruhu. Stále som bola iba v práci a nič som z toho nemala. A tak som si povedala, že jednoducho vyrazím niekam, kde si trochu oddýchnem a prídem na iné myšlienky. Ostatne. To sa tak po rozchodoch väčšinou robí.

s

Ale aby som sa vrátila k dovolenke. Išla som autom. A keď som prvýkrát uvidela more, bola som fakt nadšená. To šumenie, tie vlny, všetko bolo jednoducho dokonalé. A ja som tak nejako podvedome vedela, že sa mi tu bude páčiť. Ale nevedela som, že sa čoskoro stretnem s niekým, do koho sa zamilujem. Vtedy mi bolo 30. Všetky ostatné kamarátky už mali rodinu, ja som už nemala ani priateľa. Svojím spôsobom mi to bolo strašne ľúto, ale stále som si ešte hovorila, že možno čoskoro stretnem toho pravého. Jedného rána som sa prebudila a povedala som si, že sa pôjdem prejsť k moru. A prišiel za mnou on.. a vtedy som sa do neho zamilovala.

s

Nádherný Egypťan s modrými očami a očarujúcim úsmevom. Také typy ma presne lákali a razom som bola zamilovaná až po uši. Predstavte si, že ma pozval na drink, potom druhý drink a celú noc sme sa spolu rozprávali, ako keby sme sa poznali už dávno. A nakoniec mi navrhol, nech idem k nemu domov. Prišlo mi to trochu skoro. Ale neodolala som a tak som súhlasila. Snáď s nikým v živote mi nebolo tak veľmi dobre, ako s ním. Bola som prekvapená, že si tak veľmi rozumieme. No a dnes už sme spolu päť rokov, on sa presťahoval do Českej republiky (Aj keď to bolo veľmi ťažké) a sme spolu spokojní a som za to rada.