Pokiaľ ste sa ako žena niekedy zaujímala o módu, tak viete, že nechty sú najlepšie prirodzené a krásne upravené. A ak máme nechty, ktoré nevyzerajú najlepšie, je tu ešte jedno riešenie – robiť si každý týždeň umelé nechty. Ja práve túto možnosť využívam a musím vám povedať, že som s ňou úplne spokojná. A tipy na nechty sa vždy hodia.

Prečo umelé nechty?

Za mňa je to oveľa jednoduchší spôsob, ako to urobiť, aby nechty vyzerali nielen upravene, ale aj krásne. A v dnešnej dobe zohnať veľké balenie umelých nechtov za krásnu cenu nie je až taký problém. Ja si nechty kupujem cez čínsku aplikáciu Temu. A musím povedať, že keď mi prvýkrát nechty prišli, bola som úplne nadšená.

nehty

Dlhé alebo krátke nechty?

Pre ľudí, ktorí pracujú na počítači pár hodín denne ako ja sa skôr hodí kratšie nechty. S tými dlhšími sa zle pracuje a používam ich fakt iba v prípade, keď mám treba voľno a tak ďalej. Inak som zvyknutá na krátke nechty a tie si tiež udržujem.

Aká farba nechtov je vhodná?

Farbu nechtov môžete vybrať podľa seba, výber záleží na vás. Ja mám najradšej teraz farby ako je šedá, biela – také tie neutrálne, ktoré sa hodia ku každému outfitu a nemusím to nijako riešiť a premýšľať nad tou kombináciou.

nehty

V dnešnej dobe je mnoho možností. A tiež vám umelé nechty ušetria veľa času. Ono je rozdiel si nechty maľovať sama a zdobiť tak, aby to bolo dokonalé alebo si ich rovno už hotové nalepiť. V dnešnej dobe nájdete toľko druhov nechtov a modelov, že nebudete vedieť, ktorý si vybrať. Väčšinou sa umelé nechty predávajú po 24 kusoch, ale nie je to pravidlo. Niektoré eshopy predávajú aj veľké balenie za málo korún, napríklad z Číny vás to vyjde oveľa lacnejšie, než z klasického obchodu. Hlavne sa nezabudnite o vaše nechty poriadne starať a využite všemožné tipy na nechty, je ich plno v článku aj na internete. A verím, že vám pomôžu a tento článok vás možno inšpiroval…