Niekedy poteší viac osobný, personalizovaný darček, ktorý dokážete kúpiť za pár eur. Práve Vianoce a zimné obdobie sú obdobím, kedy rapídne stúpa tlač fotografií a výroba fotoobrazov. Tieto obrazy na plátne sú skvelou možnosťou ako obdarovať svojich najbližších, rodinu či kamarátov. Osobný darček, na ktorom bude zobrazená naša spoločná fotografia alebo fotka niečoho čo vás spája je krásny symbol toho, že nám na tom druhom záleží. Fotoobrazy, na ktorých je vaša osobná fotografie sú možné zavesiť na stenu alebo dať na poličku.

fotky

Plátno, na ktoré je vaša fotografia vytlačená je kvalitné a vo veľkom rozlíšení. Nemusíte sa obávať vyblednutých farieb ani zlého natiahnutia fotky na plátne. Koniec roka je však skvelou možnosťou aj na vyvolanie vašich fotografií, ktoré máte odfotené vo svojom mobile počas celého roka. Fotografie by určite nemali ostávať iba vtedy digitálnej rovine v našich galériách. Online tlač fotografií je skvelá možnosť, ako mať doma kvalitné fotografie v rýchlom čase a za nízku cenu. V dnešnej dobe môže mať vytlačené fotografie už skutočne každý. Každý používame moderné smartfóny, ktoré je možné používať aj na fotografovanie.

fotky

Preto takéto digitálne zábery jednoducho nahráte priamo na internetovej stránke Fotkyzababku.sk a využite možnosť online tlače fotografii. Ak je fotka nahrajte do systému, vyberiete si požadovanú veľkosť a kvalitu, tak objednávka odíde a vy už len čakáte na svoj balíček kvalitných, vytlačených fotografii. Mať doma zbierku fotiek z celého života je nesmierne dôležité. V budúcnosti určite oceníte, keď ako starý sadnete do kresla a budete spomínať na vašu minulosť prostredníctvom fotografií vo fotoalbume. Využite aj vy akciu na tlač fotografií a to priamo na Fotkyzababku.sk. Aj vy môžete mať už o niekoľko dní množstvo tlačených fotografii v tej najvyššej kvalite.