Tantra masáž nie je vôbec o sexe. Je to rozkoš násobená počtom dotykov. Čo sa týka tantry, ide o komplikovaný systém prúdenia energií, najmä uvoľňovania sexuálnej energie, a preto aj existuje niekoľko druhov tantrických masáží, ktoré prevádzkujeme v našom profesionálnom salóne Tantra Diamond Bratislava. Každá masáž je profesionálne vykonávaná, no každý z nás má iné preferencie a vyhovujú mu iné veci. Klasická masáž je pre začiatočníkov najjednoduchšie riešenie, môžete sa spoľahnúť na skúsenú masérku a jej skills – skúsenosti a kompetencie, pretože vie jasne, čo robí, no odhalí sa vám sebapoznanie v erotických zónach, ktoré sú pre vás možno zabudnuté alebo im nie vždy venujete http://finance.idnes.cz/psycholog-jan-urban-jak-celit-syndromu-vyhoreni-fua-/podnikani.aspx%3Fc%3DA170110_141947_podnikani_sov náležitú pozornosť.

tantra

Veľmi obohacujúca skúsenosť vie prebudiť zmyselnosť každým kúskom v tele. Nuru masáž vás rozžiari aj osvieži spoločnou sprchou, masáž sa uskutočňuje aj prostredníctvom nuru gélu, vďaka čomu je masáž jemnejšia a precítenejšia. Telo na telo je vyhľadávanou praktikou, pri ktorej už prebieha interakcia s masérkou, vaše a jej nahé telo v tej najväčšej blízkosti je zážitok, ktorý … Nechajte sa prekvapiť.

tantra

O stupeň vyššie je ešte senzuálna masáž, ktorá je nielen telo na telo, ale aj spojená s masážou prostaty, čo znamená prekrvenie vašich najintímnejších častí. Nezabúdajte na romantickú tantru, ktorá je pre tých, ktorým v reálnom živote tá troška romantiky chýba a tu si ju môžu dopriať do vôle – dotyky, spoločný kúpeľ, chladivý sekt, čokoláda … Sladké, hrejivé, horúce. Všetky masáže majú svoje čaro, aj magická tantra, pri ktorej očakávajte niečo čarovné, ale aj masáž pre páry, vďaka ktorej si môžete posilniť váš vzťah, obnoviť jeho dynamiku a príťažlivosť. Sme tu pre vás, aby sme splnili vaše tajné túžby. Myslite na svoje telo, zaslúži(te) si to. Neváhajte a stavajte sa, zažijete nádherné chvíle.