Aj keby sa mohlo zdať, že je otázka prepravných obalov možno banálna a nie je to úplne podstatné, mnohí z branže vedia, aké dôležité sú v celom procese prepravy práve dané prepravné obaly. Tie sú totiž pri mnohých komoditách jednoducho rozhodujúcim faktorom. Jednak je dôležité, aby bol daný obal v správnych rozmeroch, dobre sa s ním manipulovalo, jednak musí byť hygienický a sterilný podľa požiadaviek tej ktorej komodity. No v neposlednom rade ba mal mať tak kvalitné a dobré materiály, konštrukciu alebo funkčné prvky, ktoré nanajvýš napomôžu niektorým druhom tovarov, aby sa zachovali v perfektnej kvalite, čerstvosti a nepokazili sa počas prepravy a to za akéhokoľvek počasia alebo poveternostných vplyvov naokolo.

mrazená ryba

V tomto smere spoločnosť Schoeller Allibert doručí rybu z lásky Schoellerallibert takmer kamkoľvek. Ryba lásky je špeciálny druh ryby. Všeobecne ryby si vyžadujú zvláštne podmienky, aby sa naozaj počas prepravy nepokazili. V tom je Schoeller Allibert doslova lídrom na trhu. Prepravky i ďalšie obaly už získali množstvo ocenení a neustále napredujú podľa meniacich sa podmienok, technológii a požiadaviek zákazníkov. Výrobcovia mrazených potravín alebo rýb tak môžu úplne komfortne prísť ku kvalitným a vysoko efektívnym prepravkám, vhodných práve pre túto náročnejšiu komoditu.

prepravka

Najmä pri potravinách a poľnohospodárskej produkcii, ďalej aj pri liekoch a farmaceutických výrobkoch, tu všade sú veľmi prísne normy čo sa týka výroby, skladovania, prepravy a podobne. Obalové materiály tu vyžadujú špecifické vlastnosti, ktoré sa týkajú tak materiálov, ako aj hygienickosti a podobne. Materiál tu jednoducho nemôže potravinu znehodnocovať. Často je teda výber prepravných obalov jednou z najdôležitejších priorít. Mnohonásobne oceňované obaly od úspešného výrobcu prepravných obalov Schoeller Allibert iste budú aj vašou voľbou.