Pohodlné spanie je niečo čo si zaslúži každý z nás. Po dlhom dni v práci kedy nemyslíme na nič iné len na dobrý spánok je výber vhodného matraca priam nevyhnutnou vecou. Dobrý a kvalitný spánok je kľúčom k zdravej mysli a oddýchnutého tela. Medzi obľúbené matrace dnes patria vysoké matrace, ktoré zaisťujú komfortnejší spánok každú noc. Avšak ani tenšie matrace ešte stále nevyšli z módy a stále sa nájdu ľudia, ktorí preferujú práve tento typ. Dôležitým faktorom je nájsť matrac, ktorý bude z kvalitných materiálov a nevyleží sa hneď behom krátkej chvíle. Patríme medzi predajcov zdravotných matracov, ktoré Vám poskytnú toto všetko a ešte oveľa viac.

matrac na mieru

Ako jedny z nie mnoho predajcov a výrobcov matracov skutočne dbáme nie len na Vaše pohodlie ale aj zdravie, ktoré je tým najdôležitejším čo môžeme mať. Ponúkame mnoho typov matracov a tak tiež vyrábame aj matrace na mieru, pri čom Vám vieme vyskladať matrac presne podľa Vašich požiadaviek a preferencií. Neustále tvrdo pracujeme na vylepšovaní a rozširovaní nových matracov, ktoré budú čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom. Veľa materiálov, ktoré využívame obsahujú antibakteriálne zložky, takže sú sto percentne vhodné aj pre alergikov. Všetky matrace poctivo testujeme a kontrolujeme, takže sa k Vám dostanú vždy len tie najlepšie kúsky, ktoré si okamžite obľúbite.

matrace

Vyberajte si z množstva dizajnových kúskov, pričom u nás kúpite aj náhradné poťahy vyrobené priamo aj na Váš typ matracu. Objednávajte online už teraz alebo nás navštívte v našej kamennej predajni, kde si môžete aj vyskúšať tvrdosť matraca, ktorý by Vám najviac vyhovoval. Naši zamestnanci sa Vám budú s radosťou plne venovať a poradia Vám v oblasti materiálov aj typu rôznych matracov. Veľmi atraktívnym prvkom sú u nás nízke ceny, ktoré sa snažíme udržiavať a nezvyšovať ako väčšina predajcov. Preto už roky patríme medzi najlepších predajcov matracov na mieru na trhu.