Ak riešite otázku zábradlia, určite chcete materiál, ktorý vydrží dlhé roky a nebudete riešiť častú rekonštrukciu zabudnite na drevo. Drevené zábradlie má najväčšiu slávu za sebou. Stavte na sklo.

Sklo na zábradlie na balkón či schodisko?

Prečo nie? Sklo je materiál vhodný nielen do interiéru, ale aj exteriéru. Prakticky sa nezničí ani na snehu či priamom slnku. Kvalitou a odolnosťou sa sklo prirovná aj k nerezu či železu. Báť sa nemusíte ani bezpečnosti. Sklo na zábradlí je bezpečnostné. Tvrdené a prakticky nerozbitné. Preto sa nemusíte vôbec báť, že sklo, ktoré má plniť funkciu zábradlia by vás mohlo ohroziť na bezpečnosti.

sklenené zábradlie

Možnosti realizácie skleneného zábradlia.

Možno ste si už všimli, že sklenené zábradlie na nehnuteľnosti je prakticky neviditeľné. Môžu za to sklenené formáty, ktoré sú ukotvené priamo do podlahy či fasády nehnuteľnosti. Sklenené plochy, ktoré nie sú ničím ohraničené pôsobia neuveriteľne luxusne. Takisto aj čisté sklo na schodisku vie byť mimoriadne populárne. Sklenené zábradlie je však veľmi výbornou alternatívou aj s nerezovou konštrukciu. A nerez patrí v dnešnom svete takisto k mimoriadne moderným materiálom, ktoré v kombinácii so sklom pôsobia ukážkovo.

sklenené zábradlie

Nebojte sa experimentovať a zvoľte si aj vy sklenené zábradlie https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ na svoju nehnuteľnosť. Či už zábradlie na balkóne na váš byt alebo nadrozmerné zábradlie pri veľkých terasách na domoch alebo zábradlie na schodisku, lmmont.sk vám ponúka sklenené zábradlie na mieru. Okrem skleneného zábradlia spoločnosť lmmont.sk pracuje aj s ďalšími prvkami do domácnosti zo skla. Na internetovej stránke môžete nás inšpirácie na sklenené dvere či sklenené steny, ktoré by v modernej domácnosti nemali v žiadnom prípade chýbať. Navštívte internetovú stránku lmmont.sk ešte dnes a vyberte si luxusný kúsok do svojho interiéru a exteriéru.