Stačí, ak sa zameriate na drobnosti. Napríklad také osvetlenie nemusí byť už iba povinná súčasť každej nehnuteľnosti. Môže to byť aj moderný doplnok.

Ako by malo vyzerať osvetlenie v modernej nehnuteľnosti?

Zabudnite na výrazné, visiace lustre v každej miestnosti. Lustre boli moderné pre desiatimi rokmi. Dnes má zelenú LED osvetlenie. A to v akejkoľvek podobe. LED panely, bodové svetla, LED pásiky a iné. LED svetlá sú vhodné na osvetlenie každej miestnosti. Špeciálne však kuchyne.

led pásik

Osvetlenie kuchynskej linky.

Kuchyňa je miesto, kde sa môže každá žena vyhrať. Preto je dôležité, aby pri pečení a varení mala dostatok svetla. Je normálne, že v kuchyni trávime množstvo času aj večer, kedy už potrebujeme umelé svetlo. Svietenie v podobe lustra či lampy nemusí byť dostačujúce a preto máme pre vás TIP. LED pásiky na kuchynskú linku. Určite ste sa už s LED pásikmi stretli. A pravdepodobne aj v kuchyni. Práve kuchynská linka a skrinky sú skvelým miestom, kde namontovať doplnkové svetlo v podobe LED pásikov. Prečo je tomu tak? V prvom rade si zabezpečíte montážou LED pásikov na spodnú stranu kuchynských skriniek priame svetlo na pracovnú dosku. Takisto však LED pásiky plnia aj dizajnovú funkciu a veľmi prijemne osvetlia a zvýraznia akýkoľvek typ nábytku.

led pásik

LED pásiky v kuchyni sú vystavované prachu, výparom a vysokým teplotám. Preto nezabúdajte aj na ochranu LED pásiku. Tá je v podobe listy. Lišty na LED pásiky sú nevýrazne a zabezpečia dlhšiu životnosť LED pásika práve vďaka vyššej ochrane. Takisto lišta zabezpečí aj dokonalú a zjednodušenú montáž. LED pásik len jednoducho vložíte do lišty a bude krásne držať rovný tvar. Produktov v kategórii LED je veľké množstvo. Všetky nájdete na ledprodukt.sk. Navštívte internetovú stránku ledprodukt.sk ešte dnes a vyberte si svoje moderné LED osvetlenie.