Senzuálne masáže v Bratislave môžete navštevovať aj vy. Vyhľadávať ich možno v tantrických masážnych salónoch, ktoré sú luxusne zariadené. Senzuálne masáže spadajú pod masáže erotického charakteru, čo znamená, že majú na míle daleko od bežných masáží, ktoré množstvo ľudí pozná z bežného života. V rámci senzuálnych masáží sa tantrická masérka zameriava predovšetkým na stimuláciu panvového dna svojho klienta, čo okrem uvoľnenia sa klientovi prináša radu zdravotných benefitov. Senzuálne masáže sú známe po celom svete, pričom medzi tie nazjnámejšie patria tantrické masáže. Pri tomto type masáží je klient aj jeho masérka nahí, aby mal klient možnosť precítiť každý dotyk či pohyb.

masáž

Pokiaľ to však klientovi nie je príjemné, po dohode so svojou tantrickou masérkou si na sebe môže ponechať nejaký kus oblečenia. V tantrických masážnych salónoch tantrické masérky chovajú ku svojim klientom úctu a urobia všetko pre ich pohodlie a pohodu. V dnešnej modernej dobe sa na tento typ masáží objednáva vyplnením online rezervačného formulára, ktorý je možné nájsť na oficiálnej internetovej stránke tantrického masážneho salóna, ktorý si klient zvolil. Všetko, čo treba spraviť, je vyplniť svoje údaje, vybrať si tantrickú masérku a typ programu, zaplatiť.

relax

Treba mať na pamäti, že na tento typ masáže je potrebné objednať sa minimálne hodinu vopred, aby stihol personál tantrického masážneho salóna pripraviť všetko potrebné pre vašu návštevu. Azda najväčšiu časť príprav zahŕňa práve hygiena a čistota, nakoľko tantrické masážne salóny si potrpia na to, aby sa nešírili žiadne kožné ochorenia. V prípade, že ste sa rozhodli podobnej masáže zúčastniť, je určite na mieste, aby ste sa okrem informovania sa o pravidlách informovali aj o potrebných odporúčaniach a prípravách na takýto typ erotickej masáže…